-
Brown Sugar Boba Ice Cream Bar “网红“黑糖珍奶冰淇淋 (4 PC)
Regular price From $6 USDRegular priceUnit price per$8 USDSale price From $6 USDSale -
Red Bean Ice Bar 红豆粿条雪糕 (5 PC)
Regular price $6 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Red Bean Milk Ice Bar 红豆牛奶雪糕 (5 PC)
Regular price $5 USDRegular priceUnit price per$6 USDSale price $5 USDSold out -
Frozen Shrimp Dumplings 金宝虾饺 (20 PC)
Regular price $7 USDRegular priceUnit price per -
Shrimp Shumai 金宝烧卖 (20 PC)
Regular price $7 USDRegular priceUnit price per -
Steamed Glutinous Rice with Chicken 糯米鸡 (5 PC)
Regular price $7 USDRegular priceUnit price per -
Rice Cakes Oval Shape 年糕 (2LB)
Regular price $4 USDRegular priceUnit price per -
Frozen Char Siu Bao 港式叉烧包 ACC (1case)
Regular price $28 USDRegular priceUnit price per -
Frozen Mini Steamed Buns 冷冻小馒头 B-14 (30 PC/个)
Regular price $5 USDRegular priceUnit price per -
Steamed Milk Bun 牛奶馒头 B-26 (6 PC/BAG)
Regular price $4 USDRegular priceUnit price per -
Prime Food Frozen Mini Soup Pork Dumpling 䕒䕒小笼包 (20 OZ)
Regular price $6 USDRegular priceUnit price perSold out -
Frozen Red Bean Paste Bun 豆沙包 (8 PC 8.4 OZ)
Regular price $3 USDRegular priceUnit price per -
Glutinous Rice with Red Bean 豆沙粽 (10 PC/个)
Regular price $5 USDRegular priceUnit price per -
Egg Custard Tarts 蛋挞 E-06 (16 PC)
Regular price $7 USDRegular priceUnit price per$7 USDSale price $7 USDSale -
Salted Duck Egg Yolks 咸蛋黄 (12 PC/个)
Regular price $7 USDRegular priceUnit price per -
O'Tasty Pork & Vegetable Dumplings 猪肉水饺🐷🥟 (1 Bag/包)
Regular price $6 USDRegular priceUnit price per -
Wei Chuan Pork & Vegetable Dumplings 王府井猪水饺 🐷🥟 (2 LB)
Regular price $6 USDRegular priceUnit price perSold out -
Frozen Custard Bun B-07 奶黄包(6 bag)
Regular price $31 USDRegular priceUnit price per -
Steamed Twisted Roll 花卷 B-02 (25 PC/個)
Regular price $6 USDRegular priceUnit price per -
Mushroom & Chives Fried Bun 蘑菇韭菜煎包 (8 PC 8.4 OZ)
Regular price $2 USDRegular priceUnit price perSold out
Discover more of our favorites
Example product title
Regular price
$20 USD
Regular price
Sale price
$20 USD
Unit price
per